You are not logged in.

Dear visitor, welcome to BloodWars Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, December 29th 2008, 15:23

W czym wasz interes od gry?

Cześć.
Chcę spytać was po polsku)))
czy Ciekawie wam tak grać.
W czym wasz interes od gry?
Rzeczywiście chcę zrozumieć was.
Być silnym - pragnąć każdy, to normalna i zdrowa chęć jakiegokolwiek człowieka. Rosnąć, osiągać sukcesu, rozwijać się.
Ale w czym interes monopolu? Z punktu widzenia gry, jak biznesu. Myślicie, że gracze pozostaną tu? że będzie długo grały albo wydają pieniądze na grę, w której jest monopol? Dla udanego rozwoju gry jest potrzebna konkurencja między klanami.
Запись в мой фан-клуб с понедельника по пятницу у Администратора.
Ник в игре: Zarina
ID: 5822

rSk

Master

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

2

Monday, December 29th 2008, 15:40

Hmmm, postaram się odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Mówisz o monopolu? Można o nim mówić w tej chwili (ale to nie moja wina, że w jednym klanie znaleźli się najsilniejsi na serwerze) ale to wcale nieznaczy, że za miesiąc/dwa/trzy ten monopol niezostanie złamany - więc uwagi w stylu: niebędziemy grali bo tamci są mocniejsi są raczej nie na miejscu.

Analogiczna sytuacja miała miejsce na serwerze francuskim, gdzie teraz francuzi (98% graczy) są na takim samym poziomie co polacy.

A co do potrzeby konkurencji - to czekamy na godnego przeciwnika ;)
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


3

Monday, December 29th 2008, 16:08

Ja nikogo nie obwiniam. Wyszłam z wieku, kiedy szukają winnych. Chcę prosto zrozumieć - czy ciekawie wam samym tak grać. I w czym polega ten interes. W oczekiwaniu i marzeniach o dostojnego przeciwnika?)))
Rutyna Francuzów ja już uwzględniłam) dobrzy ludzie opowiedzieli)

ale jak długo wszystko wychodzi akurat bardzo po francusku))) 1812)))) nam jak długo zostaje tylko palić swoje chaty, byle wam mniej dostało się))))))))
Запись в мой фан-клуб с понедельника по пятницу у Администратора.
Ник в игре: Zarina
ID: 5822

rSk

Master

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

4

Monday, December 29th 2008, 16:21

zauważ, że jest to gra strategiczno-ekonomiczno-przygodowa więc najlepszy jest ten który dużo wie, dużo potrafi itd itp ;) A skoro jest to gra wojenna, osoby które grają w to powinny jednak się liczyć z utratą swoich włości.

Niemówie, że jest to przyjemne zwłaszcza dla kogoś kto swój kwadrat buduje od podstaw, ale niestety w czasie wojen nikt się niepyta czy może zabrać Tobie coś.
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


Pomylke

Intermediate

Posts: 237

Location: Toruń

  • Send private message

5

Monday, December 29th 2008, 16:43

ja liczę na to że powstanie prawdziwy handel. że ludzie zaczną wystawiać na sprzedaż to co mają. a walka kiedy się zacznie? jak ludzie zaczną poważnie traktować tą grę. Jak my zajmiemy się 3 strefą to słabsze klany wejdą do 4. zaczną się tam budować i będą leciały dobre przedmioty. Zobaczcie, że jeżeli ktoś dropnie dobre przedmioty, zbierze się kilka osób, to będą wycinać innych. Ktoś kiedyś powiedział że ta gra zaczyna się od 100 punktów :) zobaczymy jak to będzie na tym serverze:)

Pozdrawiam :thumbup:
SAINTS


купите оружие от лучших игроков - хорошее оборудование - 90% успех
id=10

Nudist

Trainee

Posts: 62

Location: Ukraine

  • Send private message

6

Monday, December 29th 2008, 16:54

"gra zaczyna się od 100 punktów" A ileż tu maksymalnie punktów? :?: :!:

7

Monday, December 29th 2008, 17:07

Ot ty dobrze mówisz o 3 strefie, o handlu. to jak długo tylko fora jednego klanu, która daje jemu ogromne przewagi) i jaka stawi pytania: czy etyczny czynić модератора (jak powiedzieć?) na forum dopiero Polaków? Czy etyczny stwarzać przewagę siłową dopiero za konto wczesnego osadnictwa serwera i obszernych wiedz o detalach gry, o kompletach tychże. O jakim handlu może iść język, jeśli Rosja nie zna Że kupować. Dopóki dopiero metoda szpiegowskiego i kopiuje, naśladownictwa silnym))

Powiedziały, a na wszystkich serwerach idzie taka walka? Zbieżnie na podręcznik historii w obrazkach)))
Запись в мой фан-клуб с понедельника по пятницу у Администратора.
Ник в игре: Zarina
ID: 5822

8

Monday, December 29th 2008, 17:33

Ja też spróbuję coś dopowiedzieć xD :P

Więc tak... mowa o najsilniejszym klanie .... i o rywalizacji....

Po 1 pamiętaj zawsze że nie tylko pkt się liczą bo powiedzmy 1 klan ma 1000 pkt i jest top 1 a drugi klan ma 660pkt i jest top 2

w tej grze nie wszystko jest tym ze jak się ma najlepszy klan to od zaraz nie ma on sobie równych.... Najlepszy klan bynajmniej dla mnie to nie taki który ma najwięcej pkt ;) bo można mieć pkt znacznie mniej a z dobrą strategią i z zgraniem klanu może dać radę tym co mają najwięcej pkt.

ok odbiegłem chyba od tematu troszkę... więc od nowa :P

Co do rywalizacji...

Nie ma co ukrywać Gracze BW z Polski znają się lepiej na grze bo już mieli z nią do czynienia nie tak jak Gracze z Rosji... Nasi sąsiedzi uczą się dopiero gracz i jak opanują już grę wtedy rywalizacja się zacznie :P

co do 3s i o tym że rywalizacja się od 100pkt zacznie to bym nie powiedział... Polacy odchodzić będą stopniowo z serva tak jak to było na fr i zostanie ich garstka która zacznie łączyć się z klanami rosyjskimi :) rywalizacja zaczynie się moim zdaniem od momentu kiedy ludzie z Rosji będą wiedzieli dokładnie na czym gra polega i zaczną doganiać top :P chyba a jak coś pomieszałem to sory xD :P

pozdrawiam ;)


EDIT:

Co do walki o 3s ... hmm wątpliwym jest to żeby jakaś była ... jeżeli serw się rozwinie i będzie więcej aktywnych graczy to pewnie taka walka powstanie na razie jak już 3s będzie cała zapełniona (troszkę to potrwa) powstaną sporadyczne oblężenia o lepszy kwadrat ;P i to wszystko :)

Pamiętajcie że każdy klan może mieć 12 trzecich stref...

a jeżeli ktoś myśli o wojnie (która w dalekiej przyszłości będzie pewnie) to może być tylko jeżeli kwadraty odebrane przeciwnikom (innego klanu ) będą złomowane ... albo jeżeli powstanie jakiś klan DOBRY bez 3s i będzie chciał odebrać je siłą innym klanom
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

Julka

Beginner

Posts: 16

Location: Tarnobrzeg

  • Send private message

9

Monday, January 19th 2009, 14:04

a ja nie do końca się zgodzę że graczami kieruje chęć rywazlizacji. Może nie wszystkimi. Najważniejsze tutaj to dobra zabawa. Znaleźć ludzi których sie lubi i być z nimi w klanie z nimi grać. Bo to ludzie tworzą tę grę. Ok fajnie byłoby być top 1 i mieć wszystko gdzieś. Ale ja wole być sobie na ubczu i cieszyc się grą :) na polskim r1 gram od 18 sierpnia 2006. Nie resetowałam sie a mam tylko 241 pkt. Ale zdobyłam je dzięki sobie. Nigdy nie byłam w najlepszym klanie. Ale zawsze byłam z ludźmi których lubie i których szanuje i oni szanują mnie. Walka o 3 strefy? może i na każdym serwerze jest. Ja nigdy o nie nie walczyłam. Przyszedł czas, że właśnie ludzie dla których byłam miła i których szanowałam sami mi dali.
Wojny serwerowe? To też czeka serwer rosyjski. I są one nie powiem ciekawe. Na przykładzie r1 widać że nie chodzi tu o ilość punktów tylko o taktyke. Bo nie raz klan top1 dostał w tyłek od słabszego klanu. Bo własnie tamten mial lepszą taktyke.
I ten serwer sie wyrówna punktowo. Kiedyś bo kiedyś ale się wyrówna :) A że Polaków więcej, i że Polacy są moderatorami no cóż trzeba było ich znaleźć a że gra jest polska to szukali wśród Polaków. Minie jeszcze trochę czasu i rosjanie też będą zasiadać wśród grona moderatorów :)