You are not logged in.

Dear visitor, welcome to BloodWars Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

daarek

Intermediate

  • "daarek" has been banned
  • "daarek" started this thread

Posts: 434

Location: Pińczów/Kielce

  • Send private message

1

Monday, February 23rd 2009, 07:04

Reset

Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tym resetem?? Jakie zasady obowiazuja itp....
,,Trzeba Być Twardym, Jak Chleb Z Biedronki.....''




MYRMIDONI [Achilles]

Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

2

Monday, February 23rd 2009, 12:42

z tego co wiem to robisz nową postac przelewasz na nią wszystkie pr sprzęt itd. ale starą musisz skasowac :)
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

3

Monday, February 23rd 2009, 13:32

Na tym serwerze reset jest zabroniony.
Tak dla przypomnienia :)
не отмазывайся... все мы знаем, что между вами с Мартой... об этом ходят легенды... )))

Willy, я обожаю твое чувство юмора! :thumbsup:

Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

4

Monday, February 23rd 2009, 17:08

A dlaczego jest zabroniony? można wiedziec? Nie że chcę go zrobic ale interesuje mnie dlaczego?
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

5

Monday, February 23rd 2009, 17:20

Reset jest dozwolony jedynie na r1. Proszę poczytac sobie zasady gry, jeśli nie po rosyjsku, to chociażby po polsku - są identyczne.
не отмазывайся... все мы знаем, что между вами с Мартой... об этом ходят легенды... )))

Willy, я обожаю твое чувство юмора! :thumbsup:

Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

6

Monday, February 23rd 2009, 18:33

dziwne u nas na serwerach dużo ludzi go robi ;)
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

7

Monday, February 23rd 2009, 20:19

Możliwość resetowania postaci jest tylko na r1 ponieważ był to pierwszy serwer i wielu ludzi nie do końca wiedziało jak prowadzić postać pod dany rodzaj broni itp, poza tym na r1 wychodziły wszystkie nowości i można powiedzieć było to takie swego rodzaju poletko doświadczalne, myślę że to główna przyczyna dla której administracja dała możliwość graczom zresetowania swojej postaci i obrania nowej ścieżki.
Jest też pewien komfort świeżości kiedy zresetuje się postać i zaczyna przygodę od nowa, sam się tam zresetowałem :P

8

Monday, February 23rd 2009, 22:11

R1 PL jest serwerem unikalnym... zapewne to wiecie ;) ( miejszy wybór sprzętu) jest trudniej tam grać.

Reset polega na zgłoszeniu do opa serwa (tylko i wyłącznie polskie r1) info o usunięciu postaci przekazanie pr/sprzetu/zlomu na pośrednika ;) itd... poczytajcie na PL forum wszystko ładnie napisane :P mi się nie chce rozpisywać xD :P

Do tematu nie wprowadzi się nic nowego ponieważ nie dotyczy to serwera rosyjskiego więc zamykam
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.