You are not logged in.

daarek

Intermediate

  • "daarek" has been banned
  • "daarek" started this thread

Posts: 434

Location: Pińczów/Kielce

  • Send private message

1

Monday, February 23rd 2009, 07:04

Reset

Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tym resetem?? Jakie zasady obowiazuja itp....
,,Trzeba Być Twardym, Jak Chleb Z Biedronki.....''




MYRMIDONI [Achilles]

Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

2

Monday, February 23rd 2009, 12:42

z tego co wiem to robisz nową postac przelewasz na nią wszystkie pr sprzęt itd. ale starą musisz skasowac :)
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

3

Monday, February 23rd 2009, 13:32

Na tym serwerze reset jest zabroniony.
Tak dla przypomnienia :)
не отмазывайся... все мы знаем, что между вами с Мартой... об этом ходят легенды... )))

Willy, я обожаю твое чувство юмора! :thumbsup:

Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

4

Monday, February 23rd 2009, 17:08

A dlaczego jest zabroniony? można wiedziec? Nie że chcę go zrobic ale interesuje mnie dlaczego?
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

5

Monday, February 23rd 2009, 17:20

Reset jest dozwolony jedynie na r1. Proszę poczytac sobie zasady gry, jeśli nie po rosyjsku, to chociażby po polsku - są identyczne.
не отмазывайся... все мы знаем, что между вами с Мартой... об этом ходят легенды... )))

Willy, я обожаю твое чувство юмора! :thumbsup:

Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

6

Monday, February 23rd 2009, 18:33

dziwne u nas na serwerach dużo ludzi go robi ;)
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

7

Monday, February 23rd 2009, 20:19

Możliwość resetowania postaci jest tylko na r1 ponieważ był to pierwszy serwer i wielu ludzi nie do końca wiedziało jak prowadzić postać pod dany rodzaj broni itp, poza tym na r1 wychodziły wszystkie nowości i można powiedzieć było to takie swego rodzaju poletko doświadczalne, myślę że to główna przyczyna dla której administracja dała możliwość graczom zresetowania swojej postaci i obrania nowej ścieżki.
Jest też pewien komfort świeżości kiedy zresetuje się postać i zaczyna przygodę od nowa, sam się tam zresetowałem :P

8

Monday, February 23rd 2009, 22:11

R1 PL jest serwerem unikalnym... zapewne to wiecie ;) ( miejszy wybór sprzętu) jest trudniej tam grać.

Reset polega na zgłoszeniu do opa serwa (tylko i wyłącznie polskie r1) info o usunięciu postaci przekazanie pr/sprzetu/zlomu na pośrednika ;) itd... poczytajcie na PL forum wszystko ładnie napisane :P mi się nie chce rozpisywać xD :P

Do tematu nie wprowadzi się nic nowego ponieważ nie dotyczy to serwera rosyjskiego więc zamykam
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.