You are not logged in.

Dear visitor, welcome to BloodWars Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

daarek

Intermediate

  • "daarek" has been banned

Posts: 434

Location: Pińczów/Kielce

  • Send private message

1,221

Wednesday, March 3rd 2010, 00:43

Kochnków miałaś wielu, po trupach szłaś do celu
prowadziłaś swą grę, przejrzałem cię
byłem z tobą za długo by być twoim sługą
odkryłem karty twe, przegrałaś gre

Super muza, naprawde :D w sam raz na post ;p Ja tam wole ,,to następna laska'' a czemu?? :D tajemnica, zgadnijcie sami
,,Trzeba Być Twardym, Jak Chleb Z Biedronki.....''




MYRMIDONI [Achilles]

1,222

Wednesday, March 3rd 2010, 00:56

czemu :D jak to czemu bo zjedną się kończy a z drugą się zaczyna ;) :D

Disco fajne jest :D ja tam lubię każdy rodzaj muzy ale tylko jak mi do ucha wpadnie :D
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

AssasiNN

Professional

Posts: 707

Location: Россия

  • Send private message

1,223

Wednesday, March 3rd 2010, 10:29

Fairly I admit, did not want that Poles left from a server. Wanted only that they have understood that any wars are necessary to all of us
ID = 11072
NICK = Assasin-cross

ОФЕРТА МНЕ

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

1,225

Wednesday, March 3rd 2010, 10:54

O dżizus, ale żeście zaspamili xDDD

Penelo - niedenerwuj się tak ;) większośc z nas poprostu potrzebowała impulsu żeby stąd pójść czy to z serwa, czy to w ogóle z grą zerwać) ;) i nadarza się ku temu okazja. I nie mów zdrajcy - bo to nie o to chodzi, pisalismy z donem klanowki, pytalismy, kto wezmie lidera - kto się zgłosił? NIKT !!! A do nas ciągle sapy były, jednemu wojny brak, drugi chce spokoju, trzeci ma okres, cwarty rozwalone śriudstopie, piąty zółtaczkę typu B, szósty ma wszystko w poważaniu, siódmy niewyprane skarpetki - i kto temu winien: brawo Lider klanu !!! Ile można. Czy to wystarczy jako wyjaśnienie?

Jak to sie mówi - do trzech razy sztuka i właśnie klan się syie po raz trzeci i już się chyba niepodniesie. Polacy są mniejszością na tym serwerze i wiedziałem, że wcześniej czy później będą jazdy.

I tak na marginesie - mi dobrze ostatnio: klikam w pracy wyprawki, pracuje nawety coś tam ;) i mam spokój - tej grze poświęcam znacznie mniej czasu :)


Jak się ktos kasuje, to niech pisze co ma do sprzedania i wysprzeda to wsród swoich i PR zlewa na swoich proste. Ja wiem, że tak zrobie jak się namyśle w końcu ;)

Trzymajcie się i powodzenia na innych serwach, w realu.

To tylko gra - niema sensu się denerwować. Spójrzcie jaki zajebisty kawał czasu przeżyliśmy razem ;)

PS. Rosjanie dostaną to czego tak pragnęli ;) Saints znikło juz jakiś czas temu, teraz polacy odejdą z serwera.
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


1,226

Wednesday, March 3rd 2010, 15:24

jak zwykle dyplomata+ patriota:P ale w sumie racja:Da gra...? zobaczcie dzień dłuższy=więcej czasu na picie:d taka moja dewiza
Konto oddane Adamowi na tydzień -



żegnam was już wiem:D nie załatwię wszystkich pilnych spraw

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

1,227

Wednesday, March 3rd 2010, 15:38

Jak to leciało to powiedzonko takie fajne: żyj tak aby po smierci twojemu wrogowi zrobiło się nudno - tak będzie z nami ;) koko dżambo i do przodu
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


1,228

Wednesday, March 3rd 2010, 16:33

Nie było i nie będzie na tym serwerze takich jak my :D :D a ja wolę coca-colę, boski napój co ujędrnia biust ;) Może roześliśmy się po różnych klanach.. Ale Saint żyje w nas ;) I pamięć o najlepszych wojownikach nie zaginie ;)
Nasi sąsiedzi dopieli swego znikło saints a dokładniej mówiąc znikła tylko nasza nazwa... ^^
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

daarek

Intermediate

  • "daarek" has been banned

Posts: 434

Location: Pińczów/Kielce

  • Send private message

1,229

Wednesday, March 3rd 2010, 20:37

Hej dziewczyny w góre biusty, dzisiaj nadszedł czas rozpusty!! ;)
,,Trzeba Być Twardym, Jak Chleb Z Biedronki.....''




MYRMIDONI [Achilles]

1,230

Wednesday, March 3rd 2010, 21:19

Co ty mówisz kto tu sie denerwóje ja to spokojnie napisałem to wy narobiliście w gacie ze strachu...
Ty pierwszy rsk poszedłeś do innego klanu czego sie boisz że Ci kwadrat zabiorą tak jak tu don pisał to jest tylko gra..
Jednym słowem boicie sie o swoje dupsko...

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

1,231

Wednesday, March 3rd 2010, 21:42

O bosz, ja poszedlem poza klan, a nie do innego klanu. Bo mialem dosyc waszych klutni, no i bezsensu zebym siedzial w klanie skoro nielaze na ekspy i wyprawkuje i po co mialem blokowac miejsce w 3s? Ale nawiekszym powodem to było, że musiałem odpocząć. Wiesz jak teraz jest dobrze? cisza, spokój - sielanka i tego mi brakowało.
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


1,232

Wednesday, March 3rd 2010, 21:48

kazdy szuka odpoczynku i spokoju na bw ja tez jutro ide do innego klanu bo tal nowy załozyła ale ekspedycji tam raczej nie bedzie a ja chce na ekspedycje chodzic wkoncu kazdy swoje miejsce znalazł

1,233

Wednesday, March 3rd 2010, 21:55

eh za wami nie nadąży xD wczoraj kończyć mieliście dziś już nie ;)

Penelo proszę nie rozśmieszaj mnie :) - jak by rSk się bał o swój klocek to by nie wrócił na oblężenie z NB zastanów się zanim coś napiszesz albo przemyśl to 3 razy
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

1,234

Wednesday, March 3rd 2010, 22:02

a no własnie rsk nie mugłbys miec troche mniej hp w obronie bo nie daje rady zbic ... xD

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

1,235

Wednesday, March 3rd 2010, 22:11

moge korbacz założyć ;) i welkam ;)
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


1,236

Wednesday, March 3rd 2010, 22:14

hahahahaha :P rSk opis zmień :P :P
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

1,237

Wednesday, March 3rd 2010, 22:27

bo wszyscy polacy to jedna rodzina starszy czy mlodszy kalas sku.....na :d

daarek

Intermediate

  • "daarek" has been banned

Posts: 434

Location: Pińczów/Kielce

  • Send private message

1,238

Wednesday, March 3rd 2010, 22:35

Dajcie sobie po razie i ma byc wkoncu spokoj;p Pewna era na tym serw sie skonczyła i sie z tym pogodziłem juz :( i juz nie mam nic do nikogo zalu i to na tyle nie chce mi sie pisac bo polska gra

Polska gola

EDIT:

A wiecie jaki jest hymn polskich bramkarzy? :D
,,Trzeba Być Twardym, Jak Chleb Z Biedronki.....''




MYRMIDONI [Achilles]

This post has been edited 1 times, last edit by "daarek" (Mar 3rd 2010, 22:47)


1,239

Thursday, March 4th 2010, 00:48

ale mi tu disco polo zajechało :thumbdown:

-jak narazie wszyscy graja,są po klanach jak szpiedzy co wykradają dane :D heheh
//edit:
mam nadzieje ze będziecie tu wchodzić i spamować:D mowa o tych co naprawdę chcą konta pokasować,bla bla bla

This post has been edited 1 times, last edit by "[XR12-yV]" (Mar 4th 2010, 00:55)


1,240

Friday, March 5th 2010, 20:48

Продолжается защитный период. Удаление персонажа будет возможное через 23 час. 57 мин. 59 сек. АННУЛИРУЙ УСТРАНЕНИЕ ПЕРСОНАЖА

Dzieki za wspólna gre