You are not logged in.

Dear visitor, welcome to BloodWars Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Joker

Beginner

Posts: 17

Location: Polska

  • Send private message

181

Friday, October 31st 2008, 23:59

znowu saints??
mam nadzieje że bez devilsa:P

Solmyr

Trainee

Posts: 132

Location: localhost

  • Send private message

182

Saturday, November 1st 2008, 00:04

Hastner
CKoD? :D
poki co devilsa nie ma i oby nie bylo

____________

183

Saturday, November 1st 2008, 00:06

ja założe klan Play For Fun xD i już albo do oddziałów solmyra wstąpie ;]
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

Czernia

Intermediate

Posts: 239

Location: England (jestem z Polski)

  • Send private message

184

Saturday, November 1st 2008, 00:07

ja tez do solmyra pojde :D

Edit: spojrzcie na zegar w grze :D rosyjski czas :D
Jestem facetem tylko gram kobietami (bo tanio :P)

Czerniak ^^
ID:3892 ^^
kupie jastrzebie na palec i dobre AK-47
kupie tygrysia garderobe :P i msciwe ringi ;]

This post has been edited 1 times, last edit by "Czernia" (Nov 1st 2008, 00:13)


Solmyr

Trainee

Posts: 132

Location: localhost

  • Send private message

185

Saturday, November 1st 2008, 00:38

miło ;)
heh xD
ale skapa :P
dobra panie panowie Bonne nuit ;)

____________

186

Saturday, November 1st 2008, 01:32

Gram żeby potrenować język którego to już 2 lata się uczę ;) Zycze powodzenia wszystkim!
SAINTS

Solmyr

Trainee

Posts: 132

Location: localhost

  • Send private message

187

Saturday, November 1st 2008, 10:31

nikt chyba nie ma takiego pecha jak ja
pusciłem 7 ataków 3 nie weszly 3 pechowo przegrane i 1 wygrana :/

____________

Joker

Beginner

Posts: 17

Location: Polska

  • Send private message

188

Saturday, November 1st 2008, 11:01

Quoted

Hastner

CKoD? :D

poki co devilsa nie ma i oby nie bylo
Jak najbardziej;)

Quoted

ja założe klan Play For Fun xD i już albo do oddziałów solmyra wstąpie ;]
Lepiej załóż swój, bo bedzie wstyd jeśli bana chwycisz w naszym klanie:/ a masz w tym wieeeeeelką wprawe

Solmyr

Trainee

Posts: 132

Location: localhost

  • Send private message

189

Saturday, November 1st 2008, 11:03

on to ma takiego farta że pewnie by na bliskiej w V strefie D.AK znalazł :P

____________

190

Saturday, November 1st 2008, 11:20

joker=hastner??

spoko co było kiedyś to kiedyś ;/ teraz nastały nowe czasy ;]

jak tam idzie Ci na fr dropisz coś ?? bo ja za nie długo mam zamiar Cię przegonić xD :P ;)
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

191

Saturday, November 1st 2008, 11:22

Widzę sporo "znajomych" z francuskiego serwera :>
Zakładamy Saints? :D

rSK

Master

  • "rSK" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

192

Saturday, November 1st 2008, 13:03

Widzę sporo "znajomych" z francuskiego serwera :>
Zakładamy Saints? :D


Hmmm czegos nierozumiem...

To, ze byles w Saints nieznaczy, ze juz mozesz wszedzie zakladac ten klan. przynajmniej nie tam gdzie ja jestem ;)

Powiem troche historii. Saints to nietylko klan, ale grupa ludzi ktora sie poznala w grze TheCrims jakies 4 lata temu i czesc osob do dzisiaj sie trzyma. Wiekszość zna się w realu, gdyz spotykaliśmy się na zlotach organizowanych dosyć często. Więc jak widzisz, Saints to nietylko klan, ale jak dla mnei to druga rodzina.

Pamiętam kiedyś jak rozwalilo mi się auto pod Łodzią i kontek przyjechał specjanie z wawy o 4 w nocy, żeby mnie scholować. To jest własnie Saints ;) i wybacz że się wkurzam, ale jak widze osoby które tak poprostu piszą załóżmy Saints, to mnie nosi ;)
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


193

Saturday, November 1st 2008, 13:08

Czytaj ze zrozumieniem.Nie napisałam,że chcę zakładać Saints tylko ogólnie czy zakładamy,czy jest w planach założenie takiego klanu?
Przestać się tak mądrzyć.Cieszę się,że znasz dobrze ruski,ale to nie powód żeby tak się wywyższać.

I dziękuję za krótką historię Saints ^^

Edit \/ down
Czytałam pl forum i uważam,że się wywyższasz.Dać trochę władzy i od razu człowiek się zmienia.

Edit \/ down 2
Przykro mi,ale nie zazdroszczę Ci bycia moderatorem.
Też jestem moderatorem na o wiele większym forum i wiem ile to zabawy,więc życzę powodzenia i bardziej krytycznego podejścia do swojej osoby.

This post has been edited 4 times, last edit by "HelloKitty" (Nov 1st 2008, 16:15)


rSK

Master

  • "rSK" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

194

Saturday, November 1st 2008, 14:51

Czytaj ze zrozumieniem.Nie napisałam,że chcę zakładać Saints tylko ogólnie czy zakładamy,czy jest w planach założenie takiego klanu?
Przestać się tak mądrzyć.Cieszę się,że znasz dobrze ruski,ale to nie powód żeby tak się wywyższać.

I dziękuję za krótką historię Saints ^^




Nierozumiem, czemu odrazu każdy komu się zwróci uwage odrazu pisze, że ktoś się wywyższa itd itp... n/c napisałem poprostu, że niezgadzam się z takim podejściem. I wcale niema tu żadnego znaczenia czy znam rosyjski czy też nie, nawet gdybym nieznał to samo bym napisał.

A co do klanu, to jeszcze troche czasu zejdzie dopierwszych klanów obstawiam, że we wtorek się pojawią.



Edit: up /\ władza? prosze Cię...mówisz to z zazdrosci? Uważasz, że moderator na forum to władza? Bo ja tak niemyśle. Uwielbiam osoby które średnio się orientują, ale robia porute na forum. Przestałem tam pisać przez osoby które nic niewiedza ale pisza by miec ten jeden post więcej. Pisze to co myśle i jeszcze raz powiem, to samo bym pisał gdybym niemiał moda, a jest on tylko po to by poprawić błędy, gdyz chce, aby ta gra stała sie równie popularna jak i w Polsce, a jednocześnie chcę pomagac nowym graczom którzy niewątpliwie zaczna w to grać. A fakt, że znam język chce wykorzystac na poprawienie błędow aby ta gra stała sie zrozumiała równiez dla rosjan.
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.

This post has been edited 1 times, last edit by "rSK" (Nov 1st 2008, 15:18)


Joker

Beginner

Posts: 17

Location: Polska

  • Send private message

195

Saturday, November 1st 2008, 16:27

Quoted

joker=hastner??
Tak




Quoted

spoko co było kiedyś to kiedyś ;/ teraz nastały nowe czasy ;]
Znowu masz dwie postacie....




Quoted

jak tam idzie Ci na fr dropisz coś ?? bo ja za nie długo mam zamiar Cię przegonić xD :P ;)
No goń goń,

196

Saturday, November 1st 2008, 17:11

Quoted
spoko co było kiedyś to kiedyś ;/ teraz nastały nowe czasy ;]

Znowu masz dwie postacie....
2 postacie ????? na którym serwie??

podaj gg bo mam sprawę do Ciebie ...
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

Joker

Beginner

Posts: 17

Location: Polska

  • Send private message

197

Saturday, November 1st 2008, 17:25

Quoted

2 postacie ????? na którym serwie??



podaj gg bo mam sprawę do Ciebie ...
donjuan i jak zwykle reven24 ;)

miałes moje gg, chyba nawet zablokowałem twój nr

198

Saturday, November 1st 2008, 17:29

a i po tym poznajesz że mam multi no fajnie <lol2> 1:0 dla Ciebie wiesz ja nie mam możliwości zablokowania w grze czy w systemie gry że nikt nie ma prawa się na jakimś nicku zarejstrować ;/ ktoś się zarejstrował i trudno ;/ niech gra co mam do niego napisać zeby nick zmienił bo pewna osoba z forum uważa że to moje drugie konto i się mnie czepia??

p.s
przejdźmy na pw lub gg bo tu nie ma co spamu robić ;/

a właśnie pw Ci napisałem gg nie mam ;P format robiłem i nienadpisałem numerow
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

Joker

Beginner

Posts: 17

Location: Polska

  • Send private message

199

Saturday, November 1st 2008, 18:38

Wiesz dobrze o których twoich multi mówie;) z których serwerów, zresztą przypomniałem ci na pw... racja nie muszą wszyscy wiedzieć o twoich oszustwach

A zmieniając temat na bardziej interesujacy, jak sie Wam dropi??
Ja wciąż jakiś szmelc znajduje, ale jesli mnie pamiec nie myli to na fr zaczęły mi wpadać lepsze rzeczy jak mi się premium skończyło:P więc licze na powtórke :P

Maua dropniesz mi nocki?? ;) prosze :D

Czernia

Intermediate

Posts: 239

Location: England (jestem z Polski)

  • Send private message

200

Saturday, November 1st 2008, 18:44

mi tez nic nie dropi, ostatnio 7 pauek z rzedu :D
Jestem facetem tylko gram kobietami (bo tanio :P)

Czerniak ^^
ID:3892 ^^
kupie jastrzebie na palec i dobre AK-47
kupie tygrysia garderobe :P i msciwe ringi ;]