You are not logged in.

Dear visitor, welcome to BloodWars Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Solmyr

Trainee

  • "Solmyr" started this thread

Posts: 132

Location: localhost

  • Send private message

1

Monday, November 24th 2008, 19:35

Handel

Myśle że nie powinniśmy pisać polskich nazw w handlu ani używać skrótów z polskiego forum czyli CM, KT
bo to rosyjskie forum i my musimy sie do nich dostosować a nie na odwrót ;)

____________

Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

2

Monday, November 24th 2008, 23:52

czy ja wiem kąbinacje mam potem z transacticą i w ogóle, ale racja to nie Polskie, ale rosyjskie forum :)
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

Solmyr

Trainee

  • "Solmyr" started this thread

Posts: 132

Location: localhost

  • Send private message

3

Monday, November 24th 2008, 23:58

cieszmy sie ze mamy swój poddział ;)
na uk to nawet bany dostawaliśmy za pisanie w grze wiadomości po polsku ;)

____________

4

Tuesday, November 25th 2008, 16:53

Jak dla mnie to kolejny objaw kompleksów Polaków. Jakoś obcokrajowcy na serwerach .pl (jest ich co prawda malutko ale kilku się znajdzie) nie mają zakazu porozumiewania się w swoim ojczystym języku i nikt od nich nie wymaga pisania po Polsku. Zawsze tylko Polacy mają się dostosowywać do innych, nawet jeśli gra powstanie w Polsce i nawet jeśli Polacy stanowią większość użytkowników... Dziwna jest ta nasza mentalność, która karze na każdym kroku opluwać swoich, a bić pokłony przed obcymi.
game id :55 (Taliesin)
I speak: PL & EN
I understand: IT & RU & FR & DE

rSk

Master

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

5

Tuesday, November 25th 2008, 17:20

Przesadzacie. Basiu Ty również ;)

Chodzi tylko o kwestie kultury, jak dotąd pisane było na różne sposoby i nikt się nieprzyczepił. Ale jakby niepatrzeć gra jest po rosyjsku i z czasem będzie rosjan coraz to więcej, dlatego też wypada aby oferty handlowe na rynku były zrozumiałe dla rosjan. I jeżeli post będzie napisany po rosyjsku i polsku to myśle, że niepowinno być żadnego problemu.

Mamy tu swój rozdział gdzie możemy dowoli pisać po polsku i niepowinno być banów, bo za co?
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


6

Tuesday, November 25th 2008, 17:30

Nie chodzi mi o pisanie w 2 językach. Sama znam ich kilka, a rozumiem jeszcze więcej. Chodzi o tępnienie Polaków używających własnego języka nawet jako drugiego języka na zasadzie tłumaczenia tekstu oryginalnego również zamieszczonego zaraz obok. Tutaj tego nie ma (mam nadzieję że nie "jeszcze") ale na FR była presja żeby nawet z opisów klanów usuwać jakiekolwiek zdania w języku polskim. Jak to nie jest jakis rodzaj samoupupiania się to co to jest?
game id :55 (Taliesin)
I speak: PL & EN
I understand: IT & RU & FR & DE

7

Tuesday, November 25th 2008, 21:38

tak dla zainteresowanych będę sprzedawał czapkę pasterza znalazłem kask pasterza ;) wszelkie propozycje proszę kierować w grze

/a kogo to obchodzi ;> ?? masz misz-masz oftopic dla polaków tam sobie to napisz a nie tu spamujesz ... spam nie wnoszący nic do tematu ostrzeżenie.. ustne ;) /Don ;P
nick: crow

This post has been edited 1 times, last edit by "DonJuan_PL" (Nov 25th 2008, 21:41)