You are not logged in.

Dear visitor, welcome to BloodWars Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 4th 2010, 21:36

Шукаю конта ) / I fond a account / poszukuje konta!

Witam. Chciałbym się starać o przejęcie konta, grałem na necro za czasów kiedy jeszcze konta na BW były sprzedawane na allegro Jeśli chciałbyś sprawdzać jak mi idzie z rozwijaniem konta mógłbym dawać codziennie lub raz na tydzień screenshoty do Ciebie na PW, oczywiście można prościej ( http://bw.jifer.civ.pl/ ) Szukam konta na necro od r3 do r7, inne mnie nie interesują, tu za młode tu za stare

Co oferuję wzamian za otrzymanie postaci?
- oczywiście premium + skrócenie czasu
- zmiana nicka
- zmiana e-maila
- dobre opiekowanie się postacią + systematyczne nabijanie pkt, co umożliwia mi być w top 1!

Zawsze kręciło mnie necro. Gram obecnie tylko na necro uk, ponieważ nie mam innego konta, szukam konta już od dłuższego czasu, lecz nikt nie chce oddać, woli skasować. Mam czas na dwa konta jednak nikt mi nie umożliwił gry na drugim koncie. Mam cichą nadzieję, że to jednak ja dostanę te konto, ale jak to mówią " myślał indyk o niedzieli a w sobote mu łeb ucieli " . Konta na pewno nie wymienię, niektórzy tak piszą i nie dotrzymują słowa, nawet jak by mieli mnie szantażować to nie dam się.

Jeśli są jakieś pytania to można napisać na gg : 11493797 lub PW.


*****************************************************************************************************************
I welcome. I would like to try about agitation of account, I played on necro at times when yet accounts on former BV which is for sale on an allegro If would like to check how goes me along with unwinding of account I would give everyday or one time per a week screenskhoti in you on PV, it is certainly possible simpler ( khttp://bv.yifer.civ.pl/ ) I Search accounts on necro from r3 in r7, other do not interest me, here for young here for old.

What I offer for the receipt of figure?
- certainly premium
+ reduction of time is a change of nick i
-change of e-maila
is good examination by a figure
+ systematic stuffing of point,
what does possible me to be in drown 1!


Always necro twisted me. I play now only on necro of uk, as not mothers of other account, I search accounts already already a long ago, but nobody wants to give, wishes to abolish. There is time on two accounts however nobody did me possible a game on the second account. I have a hope quiet, that however much I will get those the account, but talk for example " a turkey-cock thought with a resurrection and in sobote to him head of ucieli " . Accounts I will exchange no doubt, some so write and underexposed a word, even how I was to blackmail it I will hold own.

Any questions write here!
*********************************************************************************************************************
Я приветствую. Я хотел бы стараться о волнении счета, я играл на нецро при временах когда еще счета на прежний БВ, который продается на аллегро Если, хотел бы проверять как мне идет с размоткой счета я мог бы давать повседневно или раз в неделю сцреенсхоти в Тебя на ПВ, конечно можно проще ( хттп://бв.йифер.циv.пл/ ) я Ищу счета на нецро от р3 в р7, другие меня не интересуют, сюда за молодое сюда за старое

Что я предлагаю взамиан за получение фигуры? -
конечно премиум + сокращение времени
- изменение ницка - изменение е-маила
- хороший досмотр фигурой + систематическое набивание пункта, что делает возможным мне быть в топи 1!

Всегда крутило мне нецро. Я играю теперь лишь на нецро ук, поскольку не мам другого счета, я ищу счета уже уже давно, но никто не хочет отдать, желает отменить. Есть время на два счета однако никто мне не сделал возможной игры на втором счете. Я имею надежду тихую, что то однако я получу те счет, но например говорят " думал индюк с воскресеньем а в соботе ему голова уциели " . Счета без сомнения я не обменяю, некоторые так пишут и недодержали слово, даже как бы был я шантажировать это я не дамся.

Вапроси писать на ПВ!

2

Sunday, June 6th 2010, 13:20

Jak Cie na r9 interesuje napisz :)

3

Tuesday, June 8th 2010, 23:15

chętnie :D

4

Sunday, June 13th 2010, 22:47

Пішли дальше! Чекаю ))

5

Friday, June 18th 2010, 21:00

Пішли дальше! Чекаю ))

6

Saturday, June 19th 2010, 16:58

Пішли дальше! Чекаю ))
Przez ten czas co szukasz konta już byś miał własne z min. 10pkt..

This post has been edited 1 times, last edit by "Don_Juan" (Jun 22nd 2010, 10:44)


7

Friday, June 25th 2010, 18:45

Next.

12

Saturday, July 3rd 2010, 23:12

go

alexuss

Beginner

Posts: 26

Location: варшавиа

  • Send private message

14

Wednesday, September 29th 2010, 00:10

Kolego,ten text w rosyjskej wersji ,to wklejiles z google tlumacza ? bo ni w ząb z tego sie nieda zrozumiec .Poproś kogos o pomoc ,albo go usuń.moze , bo sie narażasz na smieszność , przyjacielu :)


Ostrzeżenie Ustne za spam :P /Cieszy mnie że nasi sąsiedzi rozumieją co nie którzy z nas piszą przez translator, widać autor nawet się nie wysilił aby sprawdzić co mu translate przetłumaczył. A dla autora tematu +1 za nieaktywność i niezgłoszenie zamknięcia tematu. Dzięki ! :) /Zamykam
ник в игре : alexuss

This post has been edited 1 times, last edit by "Don_Juan" (Oct 1st 2010, 12:32)


Similar threads