You are not logged in.

Dear visitor, welcome to BloodWars Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Czernia

Intermediate

Posts: 239

Location: England (jestem z Polski)

  • Send private message

381

Thursday, November 27th 2008, 19:03

sory za spam, ale oglaszam ze do swiat napewno powroce ;( a mialem szanse na topke, a teraz jestem 95 ;( tylko glubie BT (British Telecomunications) nie chce mi spowrotem neta podlaczyc ;( :cursing: :cursing: X( X(
Jestem facetem tylko gram kobietami (bo tanio :P)

Czerniak ^^
ID:3892 ^^
kupie jastrzebie na palec i dobre AK-47
kupie tygrysia garderobe :P i msciwe ringi ;]

382

Saturday, November 29th 2008, 21:50

co tu taka cisza :P

kurde jak u was z dropem bo u mnie do bani xD :D
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

383

Saturday, November 29th 2008, 23:10

ano nie tak źle dziś sztylet +21 do zwinki znalazłem i nie narzekam :) no i antyczny miecz 2h :)
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

384

Sunday, November 30th 2008, 00:16

Ty to wogóle dropisz więc nic nowego u Ciebie :D
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

385

Sunday, November 30th 2008, 03:16

ty to się już w ogóle nie odzywaj bo mnie tylko dołujesz xD prawdziwy mistrz ( taki jak ja :D hehhe...) dział bez dropa :P
Poland BW Yurpen :)
ekonomicznie kobieta - Sammara ( rus BW)

SAMMARA

SAINTS

dla klanu znizka , od 10% , czasem wieksza :P
akademia tez ma znizke

387

Monday, December 1st 2008, 23:31

grats ja przy drugim zaliczyłem + dsk kusza wpadła :P

a teraz męczę się z wyglądem :)

p.s

witam wszystkich gorącą jestem nowym właścicielem konta solmyr pozdrawiam

388

Wednesday, December 3rd 2008, 22:31

ja w święta pozaliczam pielgi (przynajmniej będę się starał) i będę ganiał większość pielgrzymek
gra bez dropa to nie gra!

389

Wednesday, December 3rd 2008, 23:37

hi hi mam lepszą radę :P dobij do 40lvl... idz do 3s pozaliczaj se pielgi skompletuj run set (może Ci dropnie w 3s ;D) i dopiero za pielgi sie weź a nie bo robienie pielg z szansą 1-10% to też nie robota ;D
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

390

Thursday, December 4th 2008, 16:56

Widzieliście dział sprzedam gdzie jakiś rusek wymyślił miecz świetlny xD
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

391

Thursday, December 4th 2008, 17:54

Ta, generalnie rosjanie na forach jakąś rozpuste uprawiaja. Wygadany naród ;) jak coś neipasi to napiszą 1000 postów próbując udowodnić swoją racje ;)

generalnie gepard troche przesadził z tym mieczem swietlnym dżedaj xD ale błysnął pomysłem :D tak jak kiedys u nas jeszcze za czasów r3 bodaj znajomy wkleił na forum dobre demoniczne ak xD to był ubaw, nawet screena zrobili :D
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

392

Thursday, December 4th 2008, 18:02

No cali rosjanie a rzeczywiście kłócą się a ja i tak nic z tego nie rozumiem xD

EDIT:I jeszcze dostałem bana na 2 dni za coś, chyba za te niby hasła rasistowskie cali rosjanie ja już się z nimi nie kłócę a jak mi rosjanin napisał to on bana nie dostał, ja nie mogę ze śmiechu już nawet ale co począc cali kochani rosjanie xD
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

This post has been edited 1 times, last edit by "Zaqaz" (Dec 4th 2008, 18:08)


393

Friday, December 5th 2008, 02:29

ale humor to oni miewają ;> najfajniej było jak jakiś mnie obśmiał za PW xD bo jako że nie znam rosyjskiego ( znaczy - umiem czasem przeczytać, ale napisać to ni dudu ;P ) to obmyśliłem genialny plan napisać po angielsku i wrzucić w translator :D ale miał radochę xD ale, co uznaję za duży sukces ( jego raczej niż mój ;P ) zrozumiał ( chyba...) o co mi się rozchodziło ;) a co do ich pomysłów na forum - niekiedy mają wielgachną, wręcz huzarską, fantazję ( choć w ich przypadku to raczej - kozacza fantazja?? albo jeszcze jakaś inna ?? :D )
Poland BW Yurpen :)
ekonomicznie kobieta - Sammara ( rus BW)

SAMMARA

SAINTS

dla klanu znizka , od 10% , czasem wieksza :P
akademia tez ma znizke

Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

394

Friday, December 5th 2008, 14:49

No są mistrzowie wymyślania nie powiem ale kto ich zrozumie :D
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

395

Friday, December 5th 2008, 15:03

Chociażby ja, ale teraz jest kolejna śmieszna sprawa. Wyceny - gwardzista.

Koles ewidentnie daje oferte kupna, a mi będzie wcierał, że nie. Na dodatek żąda zdjęcia warna :thumbup: temat się rozwinie ;)

Ale niewszyscy tacy są, do mnie pisze w grze pare fajnych osób. Zresztą poznałem Ukraińca mieszkającego w Moskwie, ma pochodzenie polskie i bardzo fajnie się z nim rozmawia, chyba go wezme do klanu ;)
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

396

Friday, December 5th 2008, 15:46

Ukraincy są akurat spoko bo mam znajomych na Ukrainie i się z nimi spokojnie gada ale ruski to katastrofa :D
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

397

Friday, December 5th 2008, 17:44

Co ty za przeproszeniem pie....ysz!!! 8| ?( 8| Nacjonalizm przemawia przez Ciebie.

Rosjanin, Ukrainiec, Białorusin to można powiedzieć jeden i ten sam naród z niewielkimi różnicami. Historycznie byli wychowywani wspólnie, przemieszali się za czasów związku radzieckiego i w sumie do dzisiaj jak spotykam nawet Kazacha w Polsce i zacznam z nim rozmawiać po rosyjsku, to oni niedochodzą czy jestem rosjanin, ukrainiec, czy też uzbek, tylko pada stwierdzenie - RUSKIJ. Uważam, iż troche przesadzasz w swoich wypowiedziach, gdyż wszędzie możesz trafić na betona i na fajnego człowieka, narodowość akurat w tym momencie niema najmniejszego znaczenia.
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

398

Saturday, December 6th 2008, 00:43

Znaczy narodowośc też ma bo ludzie w swym kraju są zawsze na jakiś sposób wychowani Angole z reguły ospali i leniwi (aczkolwiek zapewne nie wszyscy to samo szkoci) Każdy Chińczyk pracowałby za każde belejakie pieniądze. Polak no cóż każdy inny jedni że pijusy inni że pracowici.

To są stereotypy na teamt każdego narodu, ale czasami nie musimy się ich Trzymac. Nie jestem z reguły nacjonalistą, prędzej w trochu kosmopolitą, nie uznaje rasizmu. Dla mnie nie ma znaczenia kto jest jakiegomkoloru skóry, rasy, religi, każdy jest równy. Miałem lekcję z nauczycielem czarnoskórym i stwierdzam że tacy ludzie są mili, i nawet milsi niż biali.

Jednym słowem każda narodowośc jest inna chocby niczym się nie różniła, ale jednak jest.
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht

Pomylke

Intermediate

Posts: 237

Location: Toruń

  • Send private message

399

Saturday, December 6th 2008, 13:41

dziala wam bw?
SAINTS


купите оружие от лучших игроков - хорошее оборудование - 90% успех
id=10

Zaqaz

Professional

Posts: 984

Location: Poland

  • Send private message

400

Saturday, December 6th 2008, 23:39

No mi działało cały czas O.o
по месячному перерыву я возвращаюсь:)
PriCeeS-oF-LiGht