You are not logged in.

Dear visitor, welcome to BloodWars Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1,241

Friday, March 5th 2010, 20:59

Хороший Брюки Пастуха
Хорошая Солнечная Косынка Красоты
Хорошая Каска Предвидений
Легендарные Хорошее Магнум
Легендарные Хорошее Узи
Отличное Солнечное Кольцо
Отличная Куртка Орхидеи
Хорошее Мстительное Ожерелье
Солнечное Ожерелье Судебно наказуемого проступка
Легендарная Отличная Охотничая Рубашка
Галстук Левитации
Браслет Молодости
Паукообразная Косынка
Хорошее Алмазное Ожерелье
Отличная Косынка Концентрации
Хорошее Мстительное Кольцо
Солнечное Кольцо
Хорошее Изумрудное Ожерелье
Отличное Шорты Тихих движений
Мстительное Кольцо


To mam na sell chcecie coś

willy

Sage

  • "willy" has been banned

Posts: 5,735

Location: Украина

  • Send private message

1,242

Friday, March 5th 2010, 21:19

Легендарная Отличная Охотничая Рубашка
Отличная Куртка Орхидеи

how mach?

Good user - banned user!
http://nebogame.com/?ref=4_100001426779184 я там <- :)

1,243

Friday, March 5th 2010, 21:33

Легендарная Отличная Охотничая Рубашка 100k
Отличная Куртка Орхидеи 260-270k

daarek

Intermediate

  • "daarek" has been banned

Posts: 434

Location: Pińczów/Kielce

  • Send private message

1,244

Saturday, March 6th 2010, 10:23

Co tam mośki słychac?? Jak wam sie gra ;p ?( :thumbsup:
,,Trzeba Być Twardym, Jak Chleb Z Biedronki.....''




MYRMIDONI [Achilles]

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

1,245

Saturday, March 6th 2010, 11:26

jakoś dajemy rade.

power, ja bym przytulil chetnie lowiecka, ale jakas rozsadna cene podaj.
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


daarek

Intermediate

  • "daarek" has been banned

Posts: 434

Location: Pińczów/Kielce

  • Send private message

1,246

Saturday, March 6th 2010, 11:50

A ja jestem wolny, juz mnie ten serw nie interesi ;p ale bede zagladał co jakis czas ;) oddałem konto naprawde w przeciwienstwie co do niektórych :) lolki ;)

A co rsk ta cena jest za mała?? Tyle mu wycenili na forum i taka dał moge nawet dac linka do wyceny jak bys potrzebował, sam miałem na nia ochote przed kasacja ale to stare dzieje teraz kłade na to wszystko lache :!: :!: 8) 8)
,,Trzeba Być Twardym, Jak Chleb Z Biedronki.....''




MYRMIDONI [Achilles]

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

1,247

Saturday, March 6th 2010, 12:44

rotfl, co ty pie....sz? n/c
piszesz żeby napisać chyba już.

nieznam ceny tego, dlatego napisalem rozsadna: czyli taka ktora nie bedzie za wysoka, ani za niska.
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


daarek

Intermediate

  • "daarek" has been banned

Posts: 434

Location: Pińczów/Kielce

  • Send private message

1,248

Saturday, March 6th 2010, 12:56

Własnie nie napisałes ceny;p nio pisze tak sobie ;p co mne tam :D jestem osoba postronna ;p :thumbsup: peace :D:D
,,Trzeba Być Twardym, Jak Chleb Z Biedronki.....''




MYRMIDONI [Achilles]

1,249

Saturday, March 6th 2010, 13:01

za 100k sprzedam za mniej nie masz co nawed mazyc rsk

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

1,250

Saturday, March 6th 2010, 14:48

no to skasuj sie z tym sprzetem i idz stad bo bede musial ci naublizac... bosz tak sie targujesz jakbys mial ja ze soba zabrac, albo pr... rotfl i to jest wlasnie smieszne.

I tym sie roznisz ty od jakiegos rosjanina, ktory kasujac sie sam by oddal sprzet i dzieki takim jak ty klan nieistnieje - pieprzeni indywidualisci xD... I w zyciu to cos niekosztuje tyle, no chyba, ze dla ciebie, alke to rynek okresla wartosc towaru, ja to chcialem kupic tylko i wylacznie do budowy, ale jeszcze mnie niepowyginalo i niezlasowalo muzgu od tej gry jak tobie.
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


daarek

Intermediate

  • "daarek" has been banned

Posts: 434

Location: Pińczów/Kielce

  • Send private message

1,251

Saturday, March 6th 2010, 14:54

Tak pewnie myslisz ;p ze kazdy kto bedzie sie kasował bedzie tobie oddawał sprzet i całe pr zebys był jeszcze lepszy ;) przedmioty sa przypisane do konta i co on z nimi zrobi to juz jego sprawa, co nie?? Wez sie nie unoś tak, a klan nie istnieje bo nie potraficie grac razem, bo sie wydrygaliscie wojny...
,,Trzeba Być Twardym, Jak Chleb Z Biedronki.....''




MYRMIDONI [Achilles]

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

1,252

Saturday, March 6th 2010, 15:16

juz wczesniej zadalem tobie pytanie co ty pier...sz? Nie mierz innych swoja miarka.

Czy ja pisze, ze ma mi dac cos? Jestes az tak tepy czy udajesz? Mi sie podoba moje konto i niechce bana zerwac za pusha. A za takie cos placic 100k to by byl push, ale w druga strone i nikt tego nie kupi. Dlatego pokazalem idiotyzm mechanizmu: taniej niz 100k niedostaniesz - czyli jak nikt nie kupi to co? skasuje sie z tym, a taniej niesprzeda? - i to wlasnie bylo wysmiane przeze mnie. Oczywiscie jest to przedmiot jego i zrobi z nim co zeche - ale skoro jest indywidualista to bedzie stawial takie warunki o ktorych wczesniej napisalem - glupie myslenie polaczków: sam nie wezme i innemu nie dam... - to jest ok? Niech sprzet sprzeda komu zechce i niech odda PR komu zechce, ale niech niepatrzy sprzedajac itemy przez pryzmat jak najwiekszego zarobku - nie uwazasz, ze powinien wrecz przeciwnie podejsc do tego tematu? Jeden dostanie taniej sprzet (w ramach rozumu oczywiscie), drugi dostanie PR - czy to nie jest fajne?

Ja jak bede - o ile bede sie kasowal to sprzedam sprzet po jak najnizszej cenie znajomym, bo bede mial w powazaniu to ile zarobie, ale niektorzy dalej mysla swoimi smiesznymi stereotypami.

I tak na marginesie: nieoczekiwalem niczego ani od ciebie, ani od niego.

A co do klanu - trzeba bylo wziasc lidera jak pytalismy. Klan sie rozpadl nie przez wojne - bo jej nawet niebylo, a z innych powodow - ale wy macie klapki najwidoczniej i filtrujecie informacje ktore dla was sa wygodne ;) to prawie tak samo jak z ta lowiecka...
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


1,253

Saturday, March 6th 2010, 15:22

rsk z penelo się nie targuj to kłamczuch :D :D wczoraj go z burzą rozkminiliśmy :P Chciał za 50k sprzedać dsk słon ring... wkońcu sprzedał NIBY kornowi później chciał go burzy sprzedać jak burza nie chciał dać więcej niż 45k to powiedział że już go strzydze sprzedał ... A jak wyszło go tam nie sprzedał.. Ja tam z nim nie chce mieć nic wspólnego :P Nie interesują mnie takie interesy.. Penelo myślałem że już odszedłeś pisałem CI na gg :) nawet nie wiesz jak większa liczba ludzi z klanu będzie się cieszyć z tego powodu... koniec z użeraniem się z Tobą i z Twoim płaczem oraz z spamem.. Dzięki że grać z Tobą nie muszę ;)
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

daarek

Intermediate

  • "daarek" has been banned

Posts: 434

Location: Pińczów/Kielce

  • Send private message

1,254

Saturday, March 6th 2010, 16:52

Hehe...wieksza ilosc ludzi z klanu, jakiego klanu pytam sie ja was...?? A co przekazywania itemków to skasował bys sie w h[...] z nimi i pier[...]ł was :D juz mnie donek [...] wyj[...]ł tak ze niby miałes mi pomagac lucka miałes dawac na wyprawki a teraz niby konto oddał i sie dupą obrucił leser je[...]y X(



/rSk - Ciach za przekleństwa i wyzwiska. Dalej musimy byc kulturalni!
,,Trzeba Być Twardym, Jak Chleb Z Biedronki.....''




MYRMIDONI [Achilles]

This post has been edited 1 times, last edit by "rSk" (Mar 6th 2010, 16:55)


1,255

Saturday, March 6th 2010, 16:58

i był i go nima hehehe :P Peszek ...
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

1,256

Saturday, March 6th 2010, 16:58

Daarek - odpowiem ci twoimi slowami:

Quoted

Tak pewnie myslisz ;p ze kazdy kto bedzie sie kasował bedzie tobie oddawał sprzet i całe pr zebys był jeszcze lepszy przedmioty sa przypisane do konta i co on z nimi zrobi to juz jego sprawa, co nie??
:D tak zle i tak nie dobrze.
Ja jakos dostaje ten zestaw i niema wiekszych problemow - najwidoczniej taka jego decyzja.
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.


1,257

Saturday, March 6th 2010, 17:10

oj są problemy czasami :P jak ofkę zapomnę powiesić haha xD :P

Na Twoim levelu miałeś wszystko, dać Ci palec to całą rękę chcesz....
Halina
<1000..5000) - мин. 100 пр
<5000..10.000) - мин. 500 пр
<10.000..50.000) - мин. 1000 пр
<50.000..100.000) - мин. 5000 пр

Если у вас вопросы касающиеся игры а также форума пишите пожалуйста на прива. С Жалобами на предупреждения/баны (на форуме) прошу обращаться к Администратору. Пишите ко мне по русски (по возможности без ошибок) и по английски.

1,258

Saturday, March 6th 2010, 17:50

Quoted



i był i go nima hehehe :P Peszek ...
musze cie zawiesc juz jestem :D

1,259

Saturday, March 6th 2010, 18:30

Witam panów

Dosyć długo przyglądam się waszym kłótniom i narzekaniom, nie znudziło wam się ?? Jakoś w innych offtopach ruskich tak się nie kłócą jak małe dzieci :P

Nie ukrywam, że na początku też się tak zachowywałem, ale wyrosłem z tego, Darek nieźle odp...rdala z Penelo, robią tyle krzyku, że się kasują i tp. Chcecie się kasować ??, Proszę bardzo, ustawienie, usuwanie postaci i po 24 h was nie ma na serwie, po co rozprzedając sprzęt kłócicie się o cenę ?? Sprzedajcie wszytko za minimalną dozwoloną cenę i go do realu.

Miłej gry wszystkim

Maksio :)
Titus_pullo

rSk

Master

  • "rSk" started this thread

Posts: 1,965

Location: Польша - Ciechocinek

  • Send private message

1,260

Saturday, March 6th 2010, 19:50

olac BW ;) juz sie czysciocha chlodzi ;) dzisiaj kamikadze pojda w ruch - wasze zdrowko panowie i panie ;)
Nick в игре - rSk id: 25490
Если Ты купил у меня какой-то предмет, делай предложение в игре и пиши, что купил - это ускорит торговлю.