You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 321.

Monday, January 25th 2010, 19:27

Author: !!XR12-yV

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

daleko od krakowa mieszkacie? moze kiedy by zlocik delikatnie prywatny zrobil wogule to kiedy jaki zlot jest i gdzie?

Monday, January 25th 2010, 17:40

Author: !!XR12-yV

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

ja tam na drop nie narzekam,choc czekam i nie wiem,chyba sie nie doczekam n dobra szybkosc,aby dropnac,wtedy zaczne przygode na lepszym poziomie choc i tak nie jest zle moj trening; СИЛА 44 ЛОВКОСТЬ 44 ВЫНОСЛИВОСТЬ 42 ВИД 33 ХАРИЗМА 39 ВЛИЯНИЯ 43 НАБЛЮДАТЕЛЬНОСТЬ 43 ИНТЕЛЛИГЕНЦИЯ 42 ЗНАНИЕ 42 level 63,wbije w 64 i skoncze narazie z atakami,musze cos nadDropic i podniesc przynajmniej o 2 bedzie ciezko

Monday, January 25th 2010, 00:13

Author: !!XR12-yV

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

no to tal respekt -a powiedz,chodzisz w nieznane w 2akcie? czy tylko w dalekie?

Sunday, January 24th 2010, 19:11

Author: !!XR12-yV

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "daarek" СИЛА 35 ЛОВКОСТЬ 41 ВЫНОСЛИВОСТЬ 35 ВИД 32 ХАРИЗМА 37 ВЛИЯНИЯ 41 НАБЛЮДАТЕЛЬНОСТЬ 43 ИНТЕЛЛИГЕНЦИЯ 41 ЗНАНИЕ 36 Quoted from "daarek" LVL:64 prawie 65 Quoted from "daarek" Staty o dupe potłuc :/ i jeszcze gram baba a tu same d.runicze kilty w klanie no fakt staty na ten level slabe,ja mam od 43 w gore,ale niech podadza ci staty don lub butrza to padniesz

Sunday, January 24th 2010, 12:20

Author: !!XR12-yV

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

bo to zalezy jak sie na poczatku nastawiles na gre,ja najpierw co droplem to pod mlotek i wtstay ladowalem dopiero po zalozeniu runa i ronwalem poziomy,aby byly jak najrowniej,i robilem to az do 60 levelu,teraz troche trza pomyslec o zwince ,sposcie i sile,np;podobnie gra chyba mieciu,on to dopiero dropi,ja co 2/3 dni mam dropa ktorego mozna sprzedac a tak to raz/dwa na miesiac cos naprawde wypasnego

Saturday, January 23rd 2010, 19:52

Author: !!XR12-yV

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

nie no,poważnie pytam,jakiego macie lucjana lub jakie jego cześci ja np; dobra run czapa+dobra run koszulka+run kilt dobry krawat lucka=2x dobre ringi 2x dobre klany i ten luk z 8+szczescia wiem ze mieciu i inni maja elementy dsk run i bizu,dlatego pytam co tam macie -acha i dzis mis sie droplo dla kobiety niestety czerep +20 sposta,na sell lub wymianę,wasze propozycje....

Saturday, January 23rd 2010, 15:19

Author: !!XR12-yV

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

a mnie tam ciekawi co wy za Lucjana kisicie no powiedzcie jakie tam macie cudeńka na spółkę