You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 30.

Sunday, November 2nd 2008, 00:16

Author: RaXXXor

Rekordy Polaków Na Rosyjskim Serwerze :] - NIEAKTUALNE

Największy cios krytyczny: Broń biała 1h: 20 [b]http://r1.ru.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=d576f0fc2b[/b]

Saturday, November 1st 2008, 23:52

Author: RaXXXor

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "Jarvis" Zawsze kiedyś ktoś miał multi No ja nie miałem,ale i tak bana na r1 dostałem Więc zakończyć ten temat;p Bo to ma być przyjemny spam I ludzie nie atakujcie tak szybko bo się spóźniam z atakiem o 2 sekundy ja miałem dwa razy raz na r1 i ban od ce i rrrrrrraz na r4 nie wykryte

Friday, October 31st 2008, 22:43

Author: RaXXXor

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

kurde nie było mnie 20 h a tyle się już zmieniło ja piernicze nie wiem jak wróce znowu na top 14

Thursday, October 30th 2008, 23:39

Author: RaXXXor

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

czernia wszyscy się nie zmieszczą choć by nie wiem co chyba że upchniesz

Thursday, October 30th 2008, 23:28

Author: RaXXXor

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

jak pan wyżej powiedział klanów na początek niech będzie mało potem się rozwiną inne niech będzie mało ale żeby dobre były xD

Thursday, October 30th 2008, 22:44

Author: RaXXXor

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "rSK" zobaczymy jak to bedzie, ja licze, ze te wszystkie bledy ktore gryza mnie w oczy zostana naprawione, juz dzisiaj do marty wyslalem paczke bledow do naprawienia, a to dopiero wierzcholek gory lodowej No i mam nadzieje, ze gra bedzie miala reklame gdzies i ludzie zaczna grac. Narazie rosjanie moga sie nielapac ocb, bo niektorych slow niema w slowniku nawet To dobrzę że nie umiem przynajmniej się nie wkurzam

Thursday, October 30th 2008, 22:43

Author: RaXXXor

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

DonJuan własnie mnie atakowałeś i ci sie nie udało ja tam się pisze do każdego klanu ale żebym wiedział co i jak czyli klan polsko ruski

Thursday, October 30th 2008, 14:52

Author: RaXXXor

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

ГлёцкЗАКРОЙ Единоручное огнестрельное оружие Повреждения: 6 - 12 Черты: число атак на тур: 2 Требования: УРОВЕНЬ: 5, НАБЛЮДАТЕЛЬНОСТЬ: 10 Цена продажи: 750 ПЛН