You are not logged in.

Search results

Search results 1-19 of 19.

Thursday, June 18th 2009, 16:46

Author: Mortag

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Cześć, po ile chodzi sztuka złomu ? Bo mam trochę do sprzedania a nie mogę wyczaić na forum za bardzo Już wyczaiłem Mam 100 sztuk więc jak by ktoś chciał to się dogadamy

Sunday, June 14th 2009, 19:01

Author: Mortag

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Nie mam premium Zresztą po odejściu z r1 nie wiem czy zaczynać znowu aktywną grę.

Sunday, June 14th 2009, 16:46

Author: Mortag

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Raczej chodziło mu o sam kwadrat, ale troche mnie to dziwi. jak bym miał jakiś klan to raczej na s4 bym mierzył, a nie na cienki klocek w piątej zonie

Sunday, June 14th 2009, 16:07

Author: Mortag

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Niesamowite o_O Napisałem do gościa że nie mam szans bez klanu i odwołał obleg как бы не переводчик, т было бы тяжело

Sunday, June 14th 2009, 03:21

Author: Mortag

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

No ludzie, nie ma co się zwieszać Obleg na mnie idzie, na kwadrat Może jacyś chętni aby przyjąć mnie do klanu ;>

Thursday, June 11th 2009, 03:51

Author: Mortag

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Normalna sprawa, grałem 3 lata na r1, zaczynałem jak jeszcze Sushi i Konrad nie wiedzieli co to multikonto, kiedyś ta gra była symbolem andergrandu, a z czasem zaczęła się komercjalizować co mnie wcale nie dziwi. Byłem prawie rok w Teamie i wiem w którą stronę się to kręci, bardzo fajna zabawa dla ludzi mających czas. Ogólnie chodzi mi o to że gra jest świetną zabawą na kilka miesięcy ( jak to napisał jej pomysłodawca ) ludzie odchodzą bo są znudzeni, inteligentny człowiek potrzebuje zróżnicowan...

Wednesday, June 10th 2009, 17:29

Author: Mortag

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Powiedzcie mi po ile chodzi jastrzębi naszyjnik celności ? Bo sprzedaję, i nie chcę aby kupujący bana dostał, 1,5k to będzie dobra cena ?

Friday, March 6th 2009, 18:06

Author: Mortag

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Dzięki za wycenę Drugiego zdania nie rozumiem o jaki amu chodzi ? Chyba że to nie do mnie

Friday, March 6th 2009, 17:54

Author: Mortag

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

cześć, możecie mi powiedzieć ile to może być warte ? Bo ciężko mi się z translatorem połapać na ogólnym forum Ястребиное Ожерелье ЦельностиЗАКРОЙ Амулет (Только для женщин) Черты: ХАРИЗМА -1, ВЛИЯНИЯ +2, ВИД +8, НАБЛЮДАТЕЛЬНОСТЬ +4, ЛОВКОСТЬ +3 Требования: УРОВЕНЬ: 53, ВИД: 24 Цена продажи: 7 000 РУБ

Tuesday, February 24th 2009, 22:01

Author: Mortag

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Nie ma co być zbyt surowym Ja też wolę wychowywać niż od razu karać, choć niektórzy to są niepoprawni dajesz warna a za moment znowu to samo i tak w kółko ale co tam ruch w interesie musi być

Monday, February 23rd 2009, 22:20

Author: Mortag

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Zgodnie z regulaminem autor powinien zamknąć swój temat po sprzedaniu wszystkich przedmiotów lub po upłynięciu 10 dni od założenia wątku. Jeśli nie zrobi tego możesz mu dać warna za niezamknięty temat Przynajmniej w regulaminie polskiego forum takie są zasady. Ps. jestem w teamie polskiego forum więc jak by co to mogę podpowiedzieć coś

Monday, February 23rd 2009, 20:19

Author: Mortag

Reset

Możliwość resetowania postaci jest tylko na r1 ponieważ był to pierwszy serwer i wielu ludzi nie do końca wiedziało jak prowadzić postać pod dany rodzaj broni itp, poza tym na r1 wychodziły wszystkie nowości i można powiedzieć było to takie swego rodzaju poletko doświadczalne, myślę że to główna przyczyna dla której administracja dała możliwość graczom zresetowania swojej postaci i obrania nowej ścieżki. Jest też pewien komfort świeżości kiedy zresetuje się postać i zaczyna przygodę od nowa, sam...

Monday, February 23rd 2009, 19:52

Author: Mortag

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Witam wszystkich Właśnie zacząłem przygodę na ru i muszę przyznać że całkiem tu miło Dopiero zaczynam poznawać forum ale myślę jak się wprawię nie będzie źle Chodzi mi o system, bo z regulaminem już dawno jestem zapoznany

Monday, February 23rd 2009, 19:48

Author: Mortag

Ciekawe dropy z okolic

Ритуальная ШапкаЗАКРОЙ Шлем Оборона: 1 Черты: ПКТ КРОВИ +5 %, СЧАСТЬЕ +5 Требования: УРОВЕНЬ: 25, СИЛА: 15 Цена продажи: 30 200 РУБ