You are not logged in.

Search results

Search results 1-6 of 6.

Thursday, November 27th 2008, 16:48

Author: Nemesis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "Sepiroth" wam to sie ban qwa zycia nalezy za pomoca daka w realu > Landrynkowy chłopcze niby masz więcej lat niż komuna, a nie odkryłeś jeszcze że po wciśnięciu Alt można pisać polskie litery. To przykre , ale wybaczam ci to bo rozumiem, że mogłeś nie otrzymać dobrego wykształcenia. Pozdrawiam

Wednesday, November 26th 2008, 19:35

Author: Nemesis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Trochę mnie to zdziwiło i teraz nie zacytuje moich słów bo reaguje emocjonalnie. Tylko powiem tyle że najpierw ten ban na ZK a później na server więc strzelił mnie ... I to na tyle z mojej strony komentarza. PS Dlaczego zawsze mnie biorą za fikcyjne konto ? Przecież to Pomyłka Nie wiem o co w tym chodzi teraz są nowe tematy że kolesie nie zgłosili gry z jednego IP i mają ban na 1dzień a my zgłosiliśmy i mam jeszcze 28 dni i 16 godzin o co tu chodzi?

Tuesday, November 25th 2008, 19:20

Author: Nemesis

Засидение: Pomylke и Nemesis

I want to add one thing. If we play as multiaccount this will be stupid that we are in the same clan. Pomylke is my older brother we live together so we don't need two lines of internet. We have two computers but we use the same line. So I don't get it?! We should report that we play on one line each day? This seems crazy for me. But if you really want to ban my account please give me back my money that I spend for 'Pro account' because I don't do anything wrong. If you can please answer me in e...

Thursday, November 20th 2008, 22:55

Author: Nemesis

Властный Корсет

Властный Корсет Доспехи (Только для женщин) Оборона: 3 Черты: ВЛИЯНИЯ +2, ВИД +5, ХАРИЗМА +3 Требования: УРОВЕНЬ: 34 (35), СИЛА: 8 Цена продажи: 3 000 РУБ ?

Sunday, November 16th 2008, 20:29

Author: Nemesis

Ciekawe dropy z okolic

Двуручное холодное оружие Повреждения: 20 - 35 Черты: Попадание -6, шанс критического попадения +9 %, ЛОВКОСТЬ +7 Требования: УРОВЕНЬ: 18 Цена продажи: 3 000 РУБ Lekki Łom