You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 434.

Saturday, March 6th 2010, 16:52

Author: daarek

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Hehe...wieksza ilosc ludzi z klanu, jakiego klanu pytam sie ja was...?? A co przekazywania itemków to skasował bys sie w h[...] z nimi i pier[...]ł was juz mnie donek [...] wyj[...]ł tak ze niby miałes mi pomagac lucka miałes dawac na wyprawki a teraz niby konto oddał i sie dupą obrucił leser je[...]y /rSk - Ciach za przekleństwa i wyzwiska. Dalej musimy byc kulturalni!

Saturday, March 6th 2010, 14:54

Author: daarek

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Tak pewnie myslisz ;p ze kazdy kto bedzie sie kasował bedzie tobie oddawał sprzet i całe pr zebys był jeszcze lepszy przedmioty sa przypisane do konta i co on z nimi zrobi to juz jego sprawa, co nie?? Wez sie nie unoś tak, a klan nie istnieje bo nie potraficie grac razem, bo sie wydrygaliscie wojny...

Saturday, March 6th 2010, 12:56

Author: daarek

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Własnie nie napisałes ceny;p nio pisze tak sobie ;p co mne tam jestem osoba postronna ;p peace

Saturday, March 6th 2010, 11:50

Author: daarek

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

A ja jestem wolny, juz mnie ten serw nie interesi ;p ale bede zagladał co jakis czas oddałem konto naprawde w przeciwienstwie co do niektórych lolki A co rsk ta cena jest za mała?? Tyle mu wycenili na forum i taka dał moge nawet dac linka do wyceny jak bys potrzebował, sam miałem na nia ochote przed kasacja ale to stare dzieje teraz kłade na to wszystko lache

Saturday, March 6th 2010, 10:31

Author: daarek

Diablo II LOD

Gra ktoś jeszcze w te gre ;p czy juz zapomnieliście jak wyglada Bo ja wróciłem na stare śmieci i moze znajde jaki kumpli do exp

Wednesday, March 3rd 2010, 22:35

Author: daarek

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Dajcie sobie po razie i ma byc wkoncu spokoj;p Pewna era na tym serw sie skonczyła i sie z tym pogodziłem juz i juz nie mam nic do nikogo zalu i to na tyle nie chce mi sie pisac bo polska gra Polska gola EDIT: A wiecie jaki jest hymn polskich bramkarzy?

Wednesday, March 3rd 2010, 00:43

Author: daarek

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Kochnków miałaś wielu, po trupach szłaś do celu prowadziłaś swą grę, przejrzałem cię byłem z tobą za długo by być twoim sługą odkryłem karty twe, przegrałaś gre Super muza, naprawde w sam raz na post ;p Ja tam wole ,,to następna laska'' a czemu?? tajemnica, zgadnijcie sami

Wednesday, March 3rd 2010, 00:36

Author: daarek

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Ja tam wole disco z pola Dża dża dża dżambodżeta kupie sobie i bedzie checa, ooooooooo odzrutowca i śmigłowca i bombowca To jest muza i jest zabawa Albo no te biały miś czy inne

Wednesday, March 3rd 2010, 00:21

Author: daarek

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

...nie mam ochoty sialalalalalalwziąsc sie do roboty, zamast pracowac ja wole leniuchowac yyyyyyyaaaaaaaaaaaaaaa Don no co ty takich klasyków nie znasz Albo Godzina Piata minut 30 kiedy pobudka zagrała

Wednesday, March 3rd 2010, 00:11

Author: daarek

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Gdy się pojawiasz , na szklanym ekranie F F Emisje zalewa czerwień twych ust B F Jesteś najlepsza zdecydowanie g g I z wszystkich dziewczyn , największy masz biust C F Wciąż po kanałach szukam twego ciała Szept twój namiętny w mych uszach brzmi Patrzę się w ekran i ciągle mi mało Mej cycoliny z kanału TV Refr : Siaba da , siaba da , ty i ja mydełko fa F B F Siaba da , ty i ja , ty i ja , mmm mydełko fa g C Piękna dziewczyno z kanału TV Przyjeżdżaj do mnie na kilka dni Jeśli się zgadzasz na to sp...

Tuesday, March 2nd 2010, 23:34

Author: daarek

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

To jest POLISH OFFTOPIC, co tu ruski robia?? Co takie zainteresowanie nagle nami??

Tuesday, March 2nd 2010, 20:22

Author: daarek

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Продолжается защитный период. Удаление персонажа будет возможное через 8 час. 28 мин. 15 сек. АННУЛИРУЙ УСТРАНЕНИЕ ПЕРСОНАЖА