You are not logged in.

Search results

Search results 1-16 of 16.

Friday, November 21st 2008, 17:18

Author: Hollyshadow

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "zarkhir" no ja nareszcie założyłem d.długi łuk, dropnałem czapke kary i wreszcie moge się normalnie rozwijać teraz juz szybko wybuduje rynek nie szpanuj

Wednesday, November 19th 2008, 01:06

Author: Hollyshadow

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "DonJuan" a mnie kordzi żeby ostrzeżenie dać ;] hmm spam to jest ;P a tak z innej beczki cieszy mnie to że Cię nasza historia poruszyła lepiej pochwal się dropem a nie ;D bo u mnie jak zwykle hmm nic czekam na ciekawsze coś ostrzeżenie w offtopie? z Dropa to mam, hmmm... NIc

Monday, November 17th 2008, 23:50

Author: Hollyshadow

WYNIKI STARĆ HTF vs SAINTS

A wilki czekają Ehhh, wojna na początku serwera jak to mi się nie podoba Ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie Ja rozumiem konflikt zbrojny, bo to zawsze dwie największe siły mogą się trochę poprzekomarzać, ale wyniszczenie przeciwnika już teraz? To z kim (Saints) będzie później walczyć, jak wyeliminujemy swojego potencjalnie najgroźniejszego oponenta

Monday, November 17th 2008, 19:42

Author: Hollyshadow

Ciekawe walki ;)

http://r1.ru.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=f58524f6e0 Po czwartej rundzie myślałem że mój koniec będzie bliski. Myliłem się

Sunday, November 16th 2008, 23:42

Author: Hollyshadow

WYNIKI STARĆ HTF vs SAINTS

Jak to na wojnie bywa. Wygrana strona musi mieć coś z tego że wygrała. Jakieś korzyści. Bo niby po co były by wojny Trzeba coś z tego mieć

Sunday, November 16th 2008, 00:34

Author: Hollyshadow

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Nie no, przez tą wojnę kolejka z wilkami stanęła w miejscu Tak wiem rSk Ty też ich jeszcze nie masz

Saturday, November 15th 2008, 22:32

Author: Hollyshadow

WYPOWIEDZENIE OFICJALNEJ WOJNY KLANOWI HTF

Dla mnie to trochę kiepska sprawa. Zauważcie ze nasze klany realnie jako jedyne maja rynki i dobre przedmioty. A w związku z wojna nie będziemy ze sobą handlować by nie wzmacniać tej drugiej strony. A to prawie całe TOP 50. Sami będziemy się ograniczać co wyjdzie na naszą nie korzyść. Ja rozumiem że nie może być 2 potężnych bo zawsze jeden woli mieć wszystko. Ale jak dla mnie to wojna na początku istnienia serwera to zły pomysł. Licze więc na szybkie rozstrzygniecie. Oczywiscie na korzysc Saints...

Saturday, November 15th 2008, 20:03

Author: Hollyshadow

Кастет Ловкости

Кастет Ловкости Единоручное холодное оружие Повреждения: 2 - 3 Черты: Попадание -4, число атак на тур: 2, ЛОВКОСТЬ +3 Требования: УРОВЕНЬ: 8, ЛОВКОСТЬ: 5 Цена продажи: 4 500 РУБ KT 250np

Friday, November 14th 2008, 22:19

Author: Hollyshadow

Rekordy Polaków Na Rosyjskim Serwerze :] - NIEAKTUALNE

Rekord ludzi http://r1.ru.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=4d7e70c573 Krytyk dystansową http://r1.ru.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=948263c602

Saturday, November 1st 2008, 01:32

Author: Hollyshadow

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Gram żeby potrenować język którego to już 2 lata się uczę Zycze powodzenia wszystkim!