You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 34.

Wednesday, February 11th 2009, 19:39

Author: Jarvis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

O cos mało spamu na tym rosyjskim forum ;p Ale mam nadzieje,ze nie tak nudno macie na tym servie??

Friday, December 19th 2008, 14:48

Author: Jarvis

Шапка Пастуха

Шапка Пастуха Шлем Оборона: -3Черты: НАБЛЮДАТЕЛЬНОСТЬ +7, ВЫНОСЛИВОСТЬ -4, оборона -4 Требования: УРОВЕНЬ: 3, СИЛА: 2 Цена продажи: 9 700 РУБ ЦЕНА: 1500пр

Saturday, December 6th 2008, 14:31

Author: Jarvis

Хорошее Шорты Тихих движений

Хорошее Шорты Тихих движений Брюки Оборона: 3 Черты: ЛОВКОСТЬ +6, ВЛИЯНИЯ +3 Требования: УРОВЕНЬ: 32, ВЛИЯНИЯ: 12 Цена продажи: 5 250 РУБ

Wednesday, November 19th 2008, 21:34

Author: Jarvis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

ja też dropa nie mam i każdy mnie jedzie jak chce a niektórzy narzekają na mnie,że przegrywają ze mną

Saturday, November 8th 2008, 13:42

Author: Jarvis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Mają duże szanse jeżeli wykupią premium Aż tak dużo do nas nie tracą xD

Thursday, November 6th 2008, 19:56

Author: Jarvis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "DonJuan" hihi dobrze powiedziane ;P kurde no ja padne ;/ wiem wiem sknerus jestem i ciągle narzekam ale wy byście nie narzekali jak na 6 dalekich nie wejdzie żadna a na 5 krótkich wejdą 2 amulet i jakaś kurtka czegoś tam (nazwy pl zapomiałem xD) dająca + 3 chary eh Pewnie kurtałka władzy;p A to w takim razie nie jest najgorzej ze mną A myślałem,że wy na górze będziecie mi uciekać Tylko,że ja dropa nie mam żadnego;/ Nawet db.krótki łuk nie chce dropnąć...No,ale mam nadzieje,że totek...

Tuesday, November 4th 2008, 23:13

Author: Jarvis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted xD jak znajdę 16 chętnych to mogę założyć klan xD ale nie wiem po co No to czekamy na Solmyra,aż zrobi klan

Tuesday, November 4th 2008, 22:21

Author: Jarvis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "DonJuan" a ja mam dylemat o_O używać 2x uzi czy używać krótkiego łuka hmm sam nie wiem ;/ Jeżeli masz db.krótki łuk to lataj z nim jeżeli nie to z uzikami No to Solmyr jutro (raczej) zrobi klan,bo coś go nie ma Ktoś dziś da radę wbić 4 pkt?? Bo mnie to pogrążyły dalekie 20 z czego 4 udane

Tuesday, November 4th 2008, 20:10

Author: Jarvis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

No ludzie wku**** się można z12 dalekich weszła na razie tylko 1;/ I zaczniecie mi wszyscy uciekać

Monday, November 3rd 2008, 20:38

Author: Jarvis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Ja miałem dziś się wsiąść za dalekie i czekać na jakiś dobry drop,ale zadanie z mutantem mi wyskoczyło Solmyr w takim razie jutro złoże podanko

Sunday, November 2nd 2008, 23:42

Author: Jarvis

Ciekawe walki ;)

http://r1.ru.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=0188c89f41 I Taliesin padł Ciężko było,ale udało się

Sunday, November 2nd 2008, 20:42

Author: Jarvis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "Joker" Pierwszy obleg to chyba poszedł na mnie ledwo postać załozyłem kilka wypraw wbiłem a tu sru obleg na mnie na zasoby, oczywiscie przegrałem To byłem ja;] Nudziło mi się i tak jakoś poszła

Sunday, November 2nd 2008, 16:52

Author: Jarvis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "meren_re" tez gram, a nie znam rosyjskiego juz dropnelem: Ястребиный Амулет Власти ЗАКРОЙ Амулет Черты: ВИД +4, ВЛИЯНИЯ +3, НАБЛЮДАТЕЛЬНОСТЬ +4, ХАРИЗМА +3 Требования: УРОВЕНЬ: 39, ВИД: 24 Цена продажи: 6 000 ПЛН wiecie co to jest? jesli nie, juz odpowiadam : Jastrzebi Amulet Wladzy No i po takich dropach waszych odechciewa mi się grać:/ Ale tu się nie chwalimy dropami

Sunday, November 2nd 2008, 16:23

Author: Jarvis

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Teraz klocki zabierają niewiele lepsze od swoich ;> Ale jak każdy zdobędzie 20 lvl to wszyscy wybyją do 4s

Sunday, November 2nd 2008, 12:34

Author: Jarvis

Rekordy Polaków Na Rosyjskim Serwerze :] - NIEAKTUALNE

http://r1.ru.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=af9f1ec940 Dałem zaciętą obronkę i wygraną na dodatek xD 188 -HP w obronie EdiT;Już nie będę nabijał sobie posta tylko edytuje,bo jeszcze nie zostało wprowadzone;p http://r1.ru.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=d14d321c4d 209 -HP w ataku ( pobiłem swój rekord O_o) 124 - ludzi wziętych do niewoli @down: Mam tyle samo obrony co Ty;p http://r1.ru.bloodwars.net/showmsg.php?m…&key=ef0a56dd81 209 - HP w obronie