You are not logged in.

Search results

Search results 1-9 of 9.

Thursday, October 30th 2008, 22:48

Author: cieplyj

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Pamiętacie malutką wojenke na początku fr?? saints vs immuchy :d. Dostawaliśmy w dupe aż miło

Thursday, October 30th 2008, 22:35

Author: cieplyj

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "Czernia" np. ty sie zapytales na forum czy ktos gra w xblaster. Ja tez sie zapytalem ale nie dostalem warna za powtorzenie tematu tylko za reklame strony, a ty nie dostales i wlasnie caly czas praktycznie jak cos zrobilem jak ty to ja dostawalem warna a ty nie. Amen. Hahahahaa, dorobiłem się kogoś kto mnie naśladuje

Thursday, October 30th 2008, 22:21

Author: cieplyj

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "Czernia" no to cos mi sie pochrzanilo z gwiazdkami, ale to nie zmienia faktu ze przez ciebie przestalem grac na polskich serwach... A co ja cie takiego zrobiłem??

Thursday, October 30th 2008, 22:05

Author: cieplyj

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "DonJuan" tak sie przyglądam to widzę nie których z ekipy którzy na fr zaczynali razem ze mną grać super ;] ja grałem po byciu top 8 konto oddałem Do czernia: Ja miałem kiedyś fioletowe gwiazdki??, zapytaj sie tego nupka solmyra czy miałem

Thursday, October 30th 2008, 22:02

Author: cieplyj

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "Czernia" Edit do Cieplyj: ty moderatorze przez cie przestalem grac na polski serwach Ja nie byłem modem (chociarz chciałem) . I prec ode mnie

Thursday, October 30th 2008, 21:58

Author: cieplyj

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Ja też ja też . Zacząłem 10 min temu . Tyle znaczków to ja w życiu nie widziałem