You are not logged in.

Search results

Search results 1-20 of 78.

Thursday, February 9th 2012, 09:46

Author: LordOfDestruction

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Quoted from "Don_Juan" Hmm jeszcze grasz czy już nie xD? Ty wróciłeś xD ? A co ja mam powiedzieć Gram z doskoku teraz tylko eh Gram gram xD 50 lvl nabity, ssacz wiec wyprwkowicza z nudów zrobię co by było trochę odmiany

Tuesday, January 10th 2012, 20:34

Author: LordOfDestruction

Хороший Ястребиный Галстук CM-10k

Хороший Ястребиный Галстук Амулет (Только для мужчин) Черты: ХАРИЗМА +2, ВЛИЯНИЯ +6, ВИД +3, НАБЛЮДАТЕЛЬНОСТЬ +6 Требования: УРОВЕНЬ: 66 (69), ВИД: 25 (26) Цена продажи: 8 250 РУБ CM-10k KT-CM+24h

Monday, January 9th 2012, 14:52

Author: LordOfDestruction

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Ehh...wróciłem na stare śmieci Gra na PL już mnie znudziła, a że mi się tu konto ostało to pogram trochę tutaj

Tuesday, July 6th 2010, 01:11

Author: LordOfDestruction

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Buraki...?? I kto tu jest burak?? Najpierw zabraliscie klocka słabszemu klanowi i mysleliscie ze nic nie bedzie I co by to dało zeby wszyscy dołączyli?? Haha...naiwny jestes nie ma klanu to nie ma oblegów, ja tam tak jak wy to nie potraie grac, nic tylko wyprawki ataki exp raz na jakis czas i tak w koło macieju ;p jak wam sie tak nie nudzi

Wednesday, June 30th 2010, 14:42

Author: LordOfDestruction

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Co tam u was... ?? U mnie zajebi... zdałem maturke, dzis juz nic mnie nie moze zdołowac, chocby swait miał sie walic a BW sie skasowac

Sunday, June 27th 2010, 12:20

Author: LordOfDestruction

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

To wy dajecie dupy...bbez skojarzen złych. Co to za klan jak wogole współpracy nie ma. Wszyscy tylko wyprawki ataki wyklikaja i spadaja. I co to za gra...nawet na forum ani widu ani słychu. O lucka mi nie chodzi bo jak w klanie jest miła atmosfera i ludzi spoko i wogole to nawet bym cały czas mogł na okolice chodzic i to bez lucka nawet na golasa. Nie tylko drop sie liczy ale głownie atmosfera w klanie. A u nas jest taka rzadka ze nawet nie ma czym oddychac....

Friday, June 25th 2010, 15:33

Author: LordOfDestruction

Najwyższe poziomy budynków...??

Jakie macie najwyzsze poziomy budynków?? Tylko bez spamu, wklejamy najwyzsze poziomy tylko To ja zaczne АРСЕНАЛ (УРОВЕНЬ 15) Тайный склад имеет каждый уважающий себя вампир. Арсенал предоставляет возможность хранения оружия и средств защиты, а также консервации предметов. Эффект: место в Арсенале +80 Достигнуто максимального уровеня расширения здания. СТАРЫЙ РЫНОК (УРОВЕНЬ 3) Рынок дает возможность торговать предметами из вашего арсенала с другими игроками. Эффект: максимальное число торговых пр...

Friday, June 25th 2010, 10:49

Author: LordOfDestruction

--= !GRAPHICS for free! --=-- !ГРАФИКА бесплатно! =--

http://www.gamewallpapers.ru/3281-dante_s_inferno-7-m.html I need set TEKST: R11- Ridge Nr gg- 24031201 Zdaję sie na Twoje pomysły, zrób jakiś fajny napis moze cos w tle czy cos. ja sie na tym nie znam, daje ci wolną reke zobaczymy jak sie spiszesz

Thursday, June 24th 2010, 20:00

Author: LordOfDestruction

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Śmierdzi tu moczem i starymi ludzmi....;p Ruchy kluchy leniwe, co tak nic nie piszu....??

Saturday, June 19th 2010, 16:52

Author: LordOfDestruction

Polish offtopic - Польский оффтоп ;)

Poświęciłem sie i w wyniku najgorszych odopowiedzi wyszło tak ( ale sie usmiałem haha ) Wszystko wskazuje na to, że wiele rzeczy zaczyna wymykać Ci się z rąk. Twoja kontrola nad czasem spędzanym przed komputerem jest upośledzona albo już ją straciłaś/eś. Dotyczy Cię problem nadużywania komputera i/lub Internetu, być może, jesteś od niego uzależniona/y. Aby to sprawdzić, umów się na konsultację z terapeutą w poradni psychologicznej. To nie boli, a może bardzo pomóc w odzyskaniu wpływu na własne ż...

Saturday, June 19th 2010, 10:23

Author: LordOfDestruction

Хорошее Мстительное Кольцо, Хороший Fn-Fal, Хороший Титановый Амулет Хитрости

Хорошее Мстительное Кольцо Кольцо Черты: ВИД -1, ВЛИЯНИЯ +8 Требования: УРОВЕНЬ: 17, ВИД: 9 Цена продажи: 4 125 РУБ Хороший Fn-Fal Двуручное огнестрельное оружие Повреждения: 45 - 68 Черты: число атак на тур: 5 Требования: УРОВЕНЬ: 52 (54), СИЛА: 31 (32), НАБЛЮДАТЕЛЬНОСТЬ: 33 (34) Цена продажи: 71 250 РУБ Хороший Титановый Амулет Хитрости Амулет Черты: ВИД +6, СИЛА +5, ХАРИЗМА +12, ВЛИЯНИЯ +6 Требования: УРОВЕНЬ: 39 (41), ВИД: 22 (23), ИНТЕЛЛИГЕНЦИЯ: 18 Цена продажи: 10 125 РУБ Хороший Пластиков...